Mistr výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s mnohaletou tradicí, která vyrábí železobetonové objekty, které se využívají zejména jako trafostanice, rozvodny a vodohospodářské stavby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistra výroby - Beton, Montáž, Výstroj.

Náplň práce:

  • Řídí, organizuje, koordinuje a kontroluje činnosti jednotlivých pracovníků v rámci svěřeného celku organizace na základě výrobních a ostatních plánů.
  • Povoluje a následně dohlíží nad expedicí jednotlivých výrobků na základě provedených kontrol.
  • Spolupracuje při výkonu dalších úkonů ve výrobě.
  • Vyhotovuje montážní list (soupis materiálu a prací pro montáž) a zajišťuje kontrolu vychystání materiálu pro montáž.
  • Zajišťuje technickou podporu v případě řešení problémů, zákaznických a interních reklamací (místní šetření) a jejich odstranění.
  • Zodpovídá za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě.
  • Zodpovídá za kontrolu technického stavu strojů, zařízení, měřících a monitorovacích zařízení a nářadí včetně zajišťování údržby, preventivních prohlídek a oprav strojů a zařízení v rámci svěřeného celku.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (technický nebo stavební obor)
  • Znalost MS Office, Internet Explorer, ERP systém (SAP výhodou)
  • Znalost stavebních materiálů a technologie zpracování betonu
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Schopnost vedení pracovního kolektivu
  • Znalosti v oblasti BOZP, PO a EMS
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr (Pracovní smlouva)
  • Dobré platové ohodnocení
  • Kompletní zaškolení
  • Firemní benefity
  • Stabilitu zaměstnavatele s mnohaletou tradicí
  • Rozmanitost práce
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce je Praha 10 - Malešice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.