Jak Vám poradíme?

Obchodní zástupce pro digitální technologie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která poskytuje digitální technologie průmyslovým podnikům, které pomáhají řešit různé obchodní, strategické výzvy a usnadňují plánování výroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro digitální technologie.

Náplň práce:

  • Vyhledávání a získávání kontaktů nových zákazníků
  • Rozvoj obchodních příležitostí
  • Obchodní prezentace a samostatná jednání s klienty
  • Tvorba individuálních nabídek pro zákazníka
  • Vedení obchodních příležitostí a udržení komunikace se zákazníkem
  • Udržování dlouhodobých vztahů s klientem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Češtinu jako rodilý mluvčí
  • Angličtinu na komunikativní úrovni – slovem i písmem
  • ŘP skup. B
  • Zájem o IT technologie
  • Reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
  • Obchodní duch a velmi dobré komunikativní a prezentační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časovou flexibilitu
  • Zodpovědný přístup, schopnost dotahovat věci do konce, vytrvalost

Nabízíme:

  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Práci na HPP v příjemném pracovním prostředí
  • Zajímavé mzdové podmínky + podíl z dosažených výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto, notebook, mobil i pro soukromé účely
  • Účast na firemních akcích
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Liberec - kandidát si může vybrat
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis