Analytický nadšenec pro Business Intelligence

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, progresivní bankovní instituci, která působí na českém trhu od roku 2011, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytický nadšenec pro Business Intelligence a reporting.

Do právě vznikajícího oddělení hledáme člověka, který bude sdílet nadšení pro práci s daty. Naším cílem je se na data dívat, objevovat co za nimi stojí a jaké fenomény jimi hýbou. A také data vizualizovat a naučit lidi v datech číst to potřebné. Tohle poznání nám pak významně pomáhá při řízení banky. Pokud umíte v číslech zpozorovat vzorec, pochopit jaké chování je jeho příčinou a využít tuhle informaci ve svůj prospěch, jste na správném místě.

Čím naši analytici tráví čas?

  • Pracují s daty převážně v prostředí firemních databázových systémů a analytických nástrojů (SQL, Power BI a Tableau).
  • Vypracovávají analýzy a objasňují vývoj některých ukazatelů.
  • Poskytují reportingovou a analytickou podporu při firemních projektech.
  • Připravují reporty a prezentace – interpretace a vizualizace dat je naším denním chlebem.
  • Automatizují rutinní reporty.
  • Spolupracují s ostatními odděleními v souvislosti s daty a reportingem.

Kdo jste vy, a co máte za sebou?

  • Ovládáte SQL a rozumíte databázovým systémům.
  • Analytické a koncepční přemýšlení je vám blízké. Baví vás zkoumat věci a hledat řešení.
  • Umíte ostatním vysvětlit, co data znamenají.
  • Znalost moderních BI nástrojů (Tableau, PowerBI) je výhodou.

Nutnou podmínkou je:

  • Doma se vám práší minimálně na maturitní vysvědčení.
  • Jste čistý/á jako lilie. Nikdy jste nebyl/a trestaný/á, policie se po vás neshání.
  • Nemáte zpoždění ve splácení svých závazků. Jediné, co možná dlužíte, je pozvání kamarádovi na kafe.

Co vám nabízíme?

  • Praci na HPP v moderních kancelářích na Praze 6
  • Možnost flexibilní pracovní doby.
  • Práci pro banku, která si cení otevřenosti, odvahy, jednoduchosti a přátelství.
  • Příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na stravování, hrazený prémiový zdravotnický program Canadian Medical
  • 5 týdnů dovolené
  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení obohacené o štědré výkonové bonusy
  • Možnost podílet se na změnách a vývoji nově vznikajícího oddělení i celé společnosti
  • Podpora v rámci školení a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha 6 - Dejvice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.