Programátor .NET / C# / SQL

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, odvážnou softwarovou společnost v oblasti podnikových informačních systémů řady Money, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor .NET / C# / SQL.

Náplň práce:

  • Vývoj (zejména databázových) aplikací i celých systémů (v týmu)
  • Analýza, návrh db, návrh app, vývoj, testování včetně implementace
  • Účast na jednáních s klientem

Požadavky:

  • Nutná dobrá znalost vývoje v .NET C# (i absolventsky)
  • Nutná dobrá znalost jazyka SQL (MS SQL výhodou)
  • Zkušenost/znalost návrhu aplikací – samostatný postup u malých projektů
  • Tvůrčí schopnosti a řešení problémů (jak v týmu, tak samostatně)
  • Analytické myšlení
  • Přátelskou a komunikativní povahu
  • Zkušenosti s ERP systémy a podnikovými procesy výhodou
  • Znalost Angular / Ionic výhodu

Nabídka:

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Zajímavé projekty i v oblasti mobilních technologií
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Přítomnost u celého životního cyklu vývoje
  • Možnost po zapracování řídit vlastní projekty
  • Stabilní zázemí zavedené firmy (již téměř 20let na trhu)
  • Technologické zázemí
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky 110
  • Pololetní odměny
  • Příspěvky na mimopracovní aktivity (sport/kultura/jiné)
  • Příspěvek na mobilní telefon 10tis každé 2 roky
  • Paušál na mobil pod firemní smlouvu
  • Dopolední svačiny (ovoce/zelenina)
  • Pořádání teambuildingů (cca 2-3 do roka)
  • Možnost využít částečného HO
  • Pracovní doba 9-17 s pauzou na oběd
  • Lokalita: Praha - Záběhlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.