Recepční /Asistent(-ka) Back Office

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední lokální poradenskou skupinu butikového charakteru poskytující poradenské služby malým a středním podnikům prostřednictvím uznávaných odborníků v daných oblastech, hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční /Asistent(-ka) Back Office.

Náplň práce:

  • Organizace chodu recepce
  • Péče o zasedací místnosti a společné prostory kanceláře
  • Komunikace s klienty
  • Administrativní podpora vedení a chodu kanceláře
  • Správa odeslané a doručené pošty
  • Správa datových schránek
  • Zpracování údajů a jejich evidence v interních systémech
  • Komunikace s dodavateli (zajištění kancelářských a jiných potřeb)

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Výbornou znalost práce s MS Office, práce na PC
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Základní znalost anglického jazyka (příjem hovorů, komunikace s klienty na recepci)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Výhodou je předchozí praxe v administrativě či na recepci

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní
  • Nástup možný ihned
  • Firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Výborná dostupnost, pracoviště v centru Prahy – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.