Seřizovač / Operátor obalových strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mělník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednoho z předních výrobců obalů a POS / POP produktů z vlněných lepenek v České republice a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač / Operátor obalových strojů.

Náplň práce:

  • Práce v jedinečném oboru
  • Naučíte se obsluhovat automatické, počítačem řízené stroje vyrábějící obaly z vlnitých lepenek
  • Zaškolí vás interní trenér
  • V naší společnosti se nejedná o pásovou výrobu
  • Čeká Vás čisté, moderní pracovní prostředí

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru – kvalifikaci získáte i zaškolením a praxí!
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Pravidelné navyšování mezd
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvky na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné firemní půjčky
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce - Mělník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na dopravu
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.