Projektant TZB – Vzduchotechnika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je všestranným odborným dodavatel služeb na trhu technických zařízení budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant TZB – Vzduchotechnika

Náplň práce:

  • Projekční činnost v profesích TZB, především vzduchotechnika a chlazení
  • Technická podpora realizačního týmu
  • Částečně inženýrská činnost při realizaci díla

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru TZB
  • Dobrou znalost SW Autocad
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS office, Internet, Email)
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Loajalitu k zaměstnavateli
  • Časovou flexibilitu

Výhodou:

  • VŠ vzdělání v oboru technika prostředí
  • Zkušenost s Autocad, Protech nebo Revit
  • Praxe v oboru TZB
  • Znalost AJ/NJ

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Zaškolení v programu Revit (3D projektování)
  • Odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Sick Days
  • Týden placeného volna navíc k dovolené
  • Profesionální vybavení
  • Sídlo: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.