Plánovač-ka zakázek-montáží

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rakouskou společnost s českým zastoupením, dodávající stínící techniku pro uživatele bytů, domů, kanceláří a průmyslových budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Plánovač-ka zakázek-montáží.

Co Vás čeká:

  • Organizace montáží stínící techniky a servisních činností u zákazníků
  • Komunikace s obchodníky
  • Zjišťování potřeb zákazníků
  • Korigování montážníků a posílání jich na montáže a servisy
  • Zajištění materiálu a všeho potřebného
  • Administrativní činnost související s náplní práce
  • Práce s firemní aplikací, díky které plánujete zakázky

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Němčinu/angličtinu na komunikativní úrovni – telefonní hovory, maily, osobní komunikace
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Časovou flexibilitu
  • Znalosti výrobků stínící techniky velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy s 60-ti letou historií mateřské společnosti a 15-ti letou historií působení v ČR
  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Po zapracování příspěvek na důchodové připojištění či spoření
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno – Řečkovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4199644  Datum zveřejnění: 9.11.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc