Montážní technik Ostrava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena začátkem roku 1990 a po celou dobu své existence usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v odvětvích slaboproudých systémů. Zajišťuje kompletní projekty od prvotního návrhu, přes realizaci až po následnou správu v oblastech pro zabezpečovací a informační technologie, hledáme nového kolegu na pozici Montážní technik – Ostrava.

Mezi naše dlouholeté zákazníky patří obchodní řetězce, úřady, vzdělávací zařízení, ale i menší soukromé subjekty.

Popis nabízené pozice:

Hlavní pracovní náplň montážního technika je instalace slaboproudých systémů, výměny zařízení, opravy a pravidelné servisy příslušných technologií. Jedná se zejména o elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy, kamerové systémy a systémy kontroly docházky, společně se strukturovanou kabeláží. Ve většině případů je nutná komunikace se zákazníkem.

Požadavky:

  • Nutná znalost v oboru slaboproud nebo silnoproud
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • Praxe v oblastech EPS, EZS popř. kamerové či přístupové systémy
  • Osvědčení o absolvování zkoušky Vyhlášky č. 50/1978 min. § 6 výhodou
  • Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme vám:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Mobilní telefon
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Školení
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení zaměstnance je u nás samozřejmostí
  • Práce převážně v okolí města Ostravy a Moravskoslezského kraje

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.