Brand manager junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zastupující a distribuující světoznámé tradiční značky v potravinářském průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Brand Manager Junior.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za návrh a implementace strategie distribuovaných značek pro ČR & SR:
  • práce na upevňování positioningu značky
  • příprava a implementace marketingových plánů značek
  • tvorba nadlinkové a podlinkové komunikace (plán vč. exekuce)
  • vývoj a uvádění nových výrobků na trh
  • strategická práce s celkovým portfoliem značky
  • monitoring trhu a kategorií, analýza dat, vyhledávání příležitostí pro další rozvoj značky:
  • monitoring trhu (aktivit konkurence; vývoje segmentu; našich aktivit. Konzultace s KAM)
  • úzká spolupráce se Salesem (podpora veškerých marketingových aktivit, poskytování podkladů k listingům a launch kampaním; případná úprava AP v případě potřeby dle aktuálního vývoje trhu)
  • analýza dat vč. vyvození závěrů a implikací pro AP značky
  • vyhledávání příležitostí rozvoje segmentu
  • úzká spolupráce a řízení komunikace s vlastníky značky /našimi nejbližšími obchodními partnery, jejichž zboží distribuujeme (pozice v marketingu je zastřešující osobou obchodní spolupráce s vlastníkem značky kontaktní osoba)
  • aktivní spolupráce se všemi interními odděleními (online specialisté; sales, logistika, finance, TM manager)
  • aktivní spolupráce se všemi externími agenturami
  • práce se svěřeným marketingovým rozpočtem a odpovědnost za něj
  • reporting (v rámci měsíčního celofiremního meetingu; pravidelný reporting vlastníkům značky)

Požadujeme:

  • znalost anglického jazyka na výborné úrovni
  • dokončené alespoň bakalářské studium
  • předchozí praxe v marketingu
  • proaktivnost, samostatnost
  • týmový hráč, dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • PC nebo notebook
  • smart phone
  • vzdálené připojení na firemní server
  • školení, teambuildingy
  • stravenkový paušál
  • pružná pracovní doba
  • možnost práce na HO
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Praha 6 – Dejvice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.