Android Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, start-up, který získal ocenění na MIPIM Cannes "best proptech startup in the world", hledáme vhodné kandidáty na pozici Android Developer.

Společnost vyvíjí vlastní produkt, jehož řešení je staveno na třech základních pilířích: senzory, nativní mobilní aplikace pro uživatele a web dashboard pro správce budov a systému zobrazující analytiku využití prostoru a mnoho dalších.

Misí společnosti je vytvářet technologii, která pomáhá organizacím transformovat se v agilní, flexibilní a bezpečné prostředí pro své zaměstnance.

Na čem budeš s týmem spolupracovat?

  • Vývoj nativní Android mobilní aplikace pro uživatele budovy sloužící např. k rezervaci pracovních míst, ovládání skříněk nebo otevírání dveří
  • Vývoj "trendy" funkcionalit podle naší produktové roadmapy, která vzniká z feedbacků našich klientů a partnerů a snaží se být aktuální v celém proptech trhu
  • S kolegy UX/UI designery a backend vývojáři budeš implementovat nové funkcionality s důrazem na co nejlepší user experience

Budeš pracovat v:

  • Kotlin
  • MVVM
  • Android Architecture Components
  • Coroutines/RX/Flow
  • Git (Github)
  • Retrofit/OkHttp
  • Websockets
  • Koin/Dagger
  • Bluetooth communication (BLE)

Co bys měl/měla splňovat?

  • Alespoň 2 roky zkušeností s vývojem Android aplikací v Kotlinu
  • Znalosti principů Android UI designu, vzorů a best-practise
  • Zkušenosti s RESTful APIs
  • Proaktivní přístup k práci a ochota měnit věci

Na co se můžeš těšit?

  • Příležitost být součástí vývoje produktu, který má globální ambice v proptech světě.
  • Osobně i profesně porosteš.
  • IT vybavení, placený telefonní tarif s 30 GB daty.
  • Flexibilní pracovní dobu, home-office, placenou dovolenou na načerpání energie.
  • Moderní kanceláře, občasné svačiny a snídaně v kanceláři, relax formou stolního fotbálku apod.
  • Přátelský a mezinárodní kolektiv "startupistů" - aktuálně máme v týmu cca 25 lidí z 8 zemí světa. Angličtina je náš denní chléb.
  • Lokalita pracoviště: Praha (Žižkov)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.