Systémový specialista - jmenné služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha Florenc, Pod výtopnou, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která již 17 let plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice a zajišťuje provozování, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Systémový specialista - jmenné služby.

Náplň práce:

  • spolupráce při tvorbě standardů a metodik jmenných služeb
  • spolupráce při správě jmenných prostorů a IP prostorů
  • správa Active Directory a souvisejících jmenných služeb
  • uplatnění požadavků kybernetické bezpečnosti ve jmenných službách atd.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru nebo matematik, informatika
  • SŠ - gymnázium nebo SŠ odpovídajícího zaměření
  • vhodné i pro absolventy VŠ, u SŠ min. 4 roky práce v IT
  • praxe v IT oboru se zaměřením na železniční dopravu výhodou
  • znalost serverových operačních systémů Microsoft
  • znalost základních síťových protokolů
  • znalost T-SQL
  • AJ - schopnost rozumět odborné dokumentaci
  • kultivovaný písemný projev v ČJ
  • pečlivost
  • systematičnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
  • nástup možný ihned, případně dne dohody
  • místo výkonu práce: Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Dovolená více než 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.