Finanční účetní - Praha 10

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobky pro péči o domácnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • Denní účtování bankovních výpisů
  • Příprava příkazů k platbám a komunikace s bankou
  • Zpracování dodavatelských faktur
  • Zpracování zaměstnaneckých vyúčtování
  • Pravidelná kontrola dodavatelských a zákaznických saldokont
  • Spolupráce s hl. účetní na měsíčních a ročních závěrkách.
  • Spolupráce s auditory a příprava podkladů pro audit
  • Mezipodnikové faktury za nákupy
  • Mezipodnikové odsouhlasování pohledávek a závazků v interním systému
  • Komunikace s obchodními partnery a s ostatními odděleními v rámci firmy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Alespoň 1 rok praxe v účetnictví
  • Znalost SAP výhodou
  • Angličtina – na úrovni B1 – slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Proaktivní přístup
  • Pečlivost, přesnost a schopnost rychle a samostatně se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Stabilní práce v nadnárodní společnosti, nicméně v malém kolektivu
  • Samostatná pracovní pozice s možností učit se novým věcem
  • Moderní systém práce, mezinárodní účetní standardy
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • 27 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, multisport karta, volitelný začátek a konec pracovní doby, firemní akce, výrobky Vileda za nízké zaměstnanecké ceny apod.
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Vršovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4233977  Datum zveřejnění: 10.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc