Inside Sales Representative / Obchodní referent/ka – elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního celosvětového distributora elektronických součástek, hledáme nového kolegu/kolegyni, který rozšíří obchodní tým.

V rámci své práce budete v každodenním kontaktu se zákazníky a podporou. Spolu s obchodním zástupcem budete spolupracovat na udržování dobrých obchodních vztahů a rozšiřování portfolia firemních zákazníků.

  • e-mailová a telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
  • zpracovávání klientských požadavků, poskytování cenových nabídek, zpracovávání objednávek a koordinace dodávek
  • komunikace s dodavateli
  • systematický rozvoj prodejní oblasti a budování vztahů se svými zákazníky

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (zejména e-mailová komunikace, občasná telefonická), německý jazyk velkou výhodou
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • velmi dobré písemné a komunikační dovednosti, profesionální vystupování
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • organizační dovednosti

Nabízíme:

  • různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti, v týmu 14 lidí
  • práce na HPP
  • mzda 35 000 – 45 000 Kč dle Vašich zkušeností
  • možnost se profesně rozvíjet
  • vzdělávání podporované společností a hrazené společností (úvodní zaškolení samozřejmostí, jazykové kurzy v kancelářích)
  • stravenky
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost občasné práce z domova
  • dárky k pracovním výročím
  • nástup možný ihned/dle domluvy
  • moderní kanceláře: Brno – Štýřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.