Projektant, Projektový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední akusticko-architektonickou společnost specializující na stavby s přidanou hodnotou, kde hraje důležitou roli akustika, hledáme nové kolegy do týmu.

Praxe je výhodou, ale není podmínkou. Podstatné je chtít se učit a aktivně rozvíjet své znalostí a získat tak úzkou odbornost.

Náplň práce:

Nabízí se široká škála možností, jak se zapojit. Cílem je účast na všech fázích přípravy a realizace interiérových projektů. To zahrnuje úvodní komunikaci, projekční činnost až po dohled nad realizací a celého díla. Tedy tvůrčí a organizační procesy.

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání stavebního oboru
  • Znalost AutoCAD
  • Komunikativnost
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • Spolehlivost
  • Znalost akustiky není podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti s mladým přátelským kolektivem
  • Podílení se na zajímavých projektech převážně atypických akustických interiérů (koncertní sály, přednáškové sály, sportovní haly, nahrávací studia, privátní interiéry, komplexy budov)
  • Osobní a kariérní rozvoj
  • Možnost vzdělávání
  • Práce na HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení, odměny na základě dobře vykonané práce
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha 9

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.