Office Administrator/Týmová asistentka – zkrácený úvazek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující servis farmaceutickým a biotechnologickým firmám při vývoji nových léků a moderních medicinských technologií, hledáme novou kolegyni na pozici Office Administrator/Týmová asistentka – zkrácený úvazek.

Vaše náplň práce:

  • Administrativní podpora týmu (cca 10 lidí v týmu) a zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře (včetně vyřizování přijatých hovorů, pošty, přijímání a vítání hostů apod.)
  • Spolupráce s kolegy z HR a financí, zajištění daných úkolů v těchto oblastech
  • Komunikace s dodavateli
  • Další úkoly dle potřeby

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (zejména MS Office, Internet)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (zejména pro e-mailovou komunikaci)
  • Smysl pro detail, schopnost korektury číselných dat a formátování textu
  • Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Proaktivita při řešení nastalých situací
  • Vstřícnost a ochota být podporou pro tým

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodním firmě v týmu 10 kolegů, přátelská atmosféra na pracovišti
  • Práce na zkrácený úvazek (možnost i plného úvazku)
  • Zaškolení od zkušené kolegyně samozřejmostí
  • Možnost osobního a kariérního růstu
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a formě úvazku
  • Pružná pracovní doba s pevnou částí 9:00h – 16:00h
  • Možnost občasného home-office
  • 3 Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Kanceláře: Praha 4 - Braník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.