Obchodně technický zástupce pro lasery

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce laserů a laserových automatizovaných systémů pro průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce pro lasery.

Náplň práce:

  • Prodej průmyslových laserových systémů
  • Kontaktování nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Příprava nabídek
  • Podílení se na přípravě propagačních materiálů, prospektů, technických dat a aplikačních systémů
  • Spolupráce na správě a udržování aktuálního obsahu firemního webu, správa a kontrola kampaní
  • Spolupráce na zabezpečení veletrhů a výstav, účast na nich
  • Ovládnutí technologie laserového značení a standartních laserových značících stanic
  • Technologická podpora zakázek laserového značení

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Technické myšlení
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, sebevědomí, odvahu a komunikativní schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat a přímo jednat se zákazníky
  • Ochotu vzdělávat se
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce ve špičkovém a perspektivním oboru
  • HPP na dobu neurčitou
  • Mzdové rozpětí: 35 000 Kč – 50 000 Kč dle zkušeností
  • 13. plat + odměny
  • Služební telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita pracoviště: Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.