Programátor - SQL (T-SQL), JavaScript, jquery, C#

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prosperující českou společnost zabývající se návrhy a vývojem softwarových nástrojů a programováním, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor - SQL (T-SQL), JavaScript, jquery, C#

Náplň práce:

  • Analýza požadavků klienta
  • Návrh technického řešení
  • Komunikace se zákazníky na technologické a uživatelské úrovni
  • Programování software
  • Testování software
  • Dokumentace software na úrovni zdrojového kódu
  • Poskytování technologické úrovně servisní podpory
  • Samostatná práce nebo práce v malém týmu

Odborné požadavky:

  • Analytické myšlení a orientace v modelování a návrhu informačních systémů
  • Znalost programovacích jazyků: SQL (T-SQL), JavaScript, jquery, C#, LINQ, ASP, ASP.NET, HTML, CSS, react
  • Znalost vývojových nástrojů: Microsoft Visual Studio
  • Znalost databázových systémů: SQL Server
  • Znalost systémů: .NET Framework, IIS
  • Vítány jsou znalosti: datových skladů, OLAP, BizTalk Server, SharePoint
  • Znalost návrhu a tvorby transakčních systémů s vysokým stupněm zabezpečení
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Obecné požadavky:

  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Práce formou home-office
  • Schopnost týmové práce a komunikace v týmu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání

Nabízíme:

  • Full home-office
  • Zázemí společnosti: Praha
  • Práce na zajímavých projektech pro významné klienty z farmaceutického prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání
Práce převážně z domova
Individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.