Strážný/recepce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 15 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní servis v oblasti úklidových a bezpečnostních služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strážný / recepce.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Bezpečnostní pochůzky ve hlídaném areálu (uzamykání budov)
  • Kontrola vozidel a kamerového systému
  • Evidence a ohlašování návštěv
  • Vydávání klíčů
  • Administrativní činnost

POŽADUJEME:

  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zodpovědný přístup k zadaným pracovník úkolům
  • Pečlivost a dobré komunikační schopnosti
  • Ochotu pracovat v noci (jedná se o denní i noční směny)

VELKOU VÝHODOU:

  • Praxi na obdobné pracovní pozici (v oblasti ochrany majetku)
  • Certifikát pro práci v bezpečnostní oblasti (v případě zájmu může zajistit společnost)

NABÍZÍME:

  • Práce je vhodná i pro OZP (s možností docházet do zaměstnání a zajišťovat pochůzky v areálu)
  • Zaměstnání na HPP (doba neurčitá) nebo DPP
  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilní společnosti
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování / rodinou dovolenou, 4 týdny volna a mnoho dalšího)
  • Mzdové ohodnocení: do 31.12.2021 je 107 Kč/hod. (po ukončení zk. doby 115 Kč/hod.) + příplatky dle platného zákona
  • Mzdové ohodnocení od 1.1.2022 bude 114 Kč/hod. a po zkušební době 125 Kč/hod. + příplatky dle platného zákona
  • Lokalita Praha 7

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.