Sales Manager - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Podoli, Podolská, Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rostoucí technologickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales Manager.

Náplň práce:

  • Aktivně vyhledávat obchodní příležitosti (střední a velké společnosti)
  • Prezentovat produkty a služby Signi novým zákazníkům, připravovat nabídky, plnit stanovený obchodní plán formou uzavřených smluv nebo potvrzených objednávek
  • Úzce spolupracovat s dalšími kolegy z obchodního a marketingového týmu na přípravě obchodní strategie a marketingových kampaní
  • Pracovat s moderními formami komunikace s potenciálními klienty a využívat moderní CRM nástroje
  • Vytvářet síť kontaktů, sledovat trendy a neustále na sobě pracovat

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné obchodní pozici se zaměřením na B2B segment (střední a velké společnosti případně korporátní zákazníci)
  • Prokazatelné výsledky v oblasti akvizičního prodeje
  • Zkušenosti a/ nebo zájem o technologie a/ nebo služby
  • Znalost českého a anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Silnou orientaci na zákazníka
  • Flexibilita, tah na branku, odpovědnost, samostatnost, zaměření na výsledky
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme:

  • Možnost být u něčeho velkého – revoluce v elektronizaci podepisování veškerých smluvních dokumentů
  • Vytvoříte společně s námi nejpoužívanější službu na elektronické uzavírání dokumentů v Evropě
  • Volnost a možnost seberealizace při práci, která vás bude naplňovat a bavit
  • Možnost pracovat se skvělým týmem, dostávat více zodpovědnosti, pracovně i osobnostně růst
  • Fixní finanční ohodnocení a k tomu bonusy navázané na obchodní výkon
  • Flexibilní pracovní dobu s neomezenou dovolenou – podle vašeho uvážení
  • Podporujeme home office – bereme work-life balance vážně
  • Budget na vzdělávání a osobní rozvoj
  • Zázemí malé, ale zato ambiciózní firmy, kde nebudete zatížení zdlouhavým rozhodováním
  • Pohodové, neformální pracovní prostředí v klidné části Kavčích Hor
  • Dog friendly kancelář
  • Samozřejmostí je neomezená zásoba výborné kávy, čaje, společných akcí a dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Kavčí Hory

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.