Recepční v advokátní kanceláři

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha Florenc, Pod výtopnou, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zajišťující prestižní advokátní služby, hledáme vhodné uchazeče na pozici Recepční v advokátní kanceláři.

Náplň práce:

  • uvádění příchozích klientů a návštěv
  • vyřizování telefonických hovorů, e-mailové korespondence a došlé poštu/datové schránky, předávání vzkazů
  • evidence došlých faktur
  • kopírování a skenování dokumentů
  • evidování stavu kancelářských potřeb a jejich objednávání
  • zajišťování provozu zasedacích místností
  • provádění občasných pochůzek

Požadujeme:

  • pevnou pracovní dobu 9:00-17:30
  • příjemné vystupování a kultivovaný vzhled
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – denní komunikace se zahraničními klienty a hosty (osobně, telefonicky)
  • loajalitu, pečlivost, spolehlivost a dochvilnost
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • různorodou práci v přátelském kolektivu advokátní kanceláře
  • plně hrazenou Lítačku
  • 4x sick day
  • 5 týdnů dovolené
  • odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • možnost částečného úvazku (min. 6 hodin)
  • Místo výkonu práce: Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontakt:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.