Bilanční účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní řešení střešních systémů a profesionální přístup, hledáme vhodného kandidáta na pozici Bilanční účetní.

Náplň práce:

  • Účtování došlých faktur, dobropisů
  • Účtování platebních příkazů a bankovních výpisů
  • Účtování kompenzací
  • Kontrola a účtování inventur, drobných vydání

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Minimální praxi 3 roky na obdobné pozici
  • Dobrou znalost účetní problematiky
  • Základy daňové problematiky
  • Orientaci v české legislativě
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Znalost SAP výhodou
  • Znalost AJ výhodou (mailová komunikace)
  • Analytické myšlení, odpovědnost, spolehlivost, preciznost,
  • Flexibilita, komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci na HPP na plný úvazek
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku 8 hod. denně (možná flexibilita po domluvě a zároveň ochota pracovat přesčasy při účetních závěrkách)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mobil, PC + místo v kanceláři
  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování ve formě paušálu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Bonusy za odpracované roky (5 let, 10 let, atd.)
  • Možnost dalšího vzdělávání odborného i jazykového
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Prosek
  • Předpokládaný nástup: únor 2022

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.