Číšník/Servírka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou - Sněžné
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá hotelnictvím a pohostinstvím, hledáme vhodného kandidáta na pozici Číšník/Servírka

Náplň práce:

  • Obsluha hostů s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle standardů
  • Účtování tržeb a vedení pokladny
  • Poskytování informací o nabídce, specialitách a promo akcích
  • Dodržování gastronomických pravidel
  • Péče o svěřené zboží a jeho inventarizace
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou)
  • Schopnost týmové práce
  • Uživatelská znalost PC
  • Komunikativní znalost angličtiny a další jazyky jsou vítány
  • Smysl pro odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci v hotelu s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb, zázemí silné a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Práci v krásné přírodě s možností zaměstnaneckého ubytování
  • Zaměstnanecké výhody jako: personální strava zdarma, slevy na pobyty a stravování, benefity formou cafeterie, příspěvek na sportovní aktivity a penzijní připojištění
  • Možnost plného či zkráceného úvazku nebo brigády (DPP/DPČ)
  • V neposlední řadě pěkné finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou - Sněžné

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Ubytování/příspěvek na ubytování
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4245272  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc