Finanční účetní - senior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha hl.n., Wilsonova, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá zakázkovou výrobou kol, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční účetní – senior.

Náplň práce:

  • odpovědnost za správnost a úplnost účetnictví společnosti
  • příprava finančních výkazů a sestavení účetní závěrky
  • zpracování přiznání k DPH a kontrolní hlášení
  • vyhodnocování ziskovosti zakázek, spoluúčast na tvorbě kalkulací výrobků a controlling ve spolupráci s CFO společnosti
  • podpora CFO při přípravě finančního reportingu pro vedení společnosti
  • spolupráce při tvorbě vnitřních účetních předpisů
  • zajištění souladu účetnictví s aktuálními daňovými předpisy a účetními předpisy

Další pracovní povinnosti vyplynou v průběhu výkonu funkce.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru finance/účetnictví
  • minimálně 3-5 let praxe s financemi a účtováním ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s účetnictvím pro výrobní společnosti jsou NUTNOSTÍ
  • zkušenosti se zpracováním požadavků na finanční reporting
  • znalost práce na PC (MS Office , zejména Excel a Word)
  • prokazatelná znalost práce s účetními programy (QI výhodou schopnosti)
  • znalost anglického jazyka na střední úrovni
  • dobré analytické, samostatnost a iniciativa

Nabízíme:

  • zajímavou práci s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • tým nadšených lidí, kteří se ti časem stanou přáteli
  • okamžitě a viditelný výsledek tvé práce
  • finanční ohodnocení 45 000 – 60 000 Kč
  • práci v centru Prahy 2 - Vinohrady
  • pracovní úvazek na HPP, DPČ či IČO dle preference

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.