.NET Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha Florenc, Pod výtopnou, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s 25 letou působností, zaměřující se na vývoj systémů především ekonomického charakteru, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET Developer.

Koho hledáme:

Vývojáře, a to i juniorní, kteří se orientují v návrhu aplikace, jsou komunikativní a zvyklí pracovat v týmu.

Co bude náplní Vaší práce:

Jako .NET Developer budete spolupracovat na návrhu a vývoji projektu ekonomického systému. Systém je vyvíjen za použití technologií .NET 5/C#, WebAPI, OData, WPF/XAML, Blazor, EF5, SignalR, Docker, MS SQL/Oracle s agilním řízením projektu Azure/SCRUMBAN.

Jaké jsou Vaše předpoklady:

  • analytické myšlení
  • komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • znalost Aj na úrovni čtení technické dokumentace
  • výhodou je orientace v účetních systémech
  • pro back-end pozici:
  • .NET/C#
  • WebAPI
  • SQL/EF/LINQ
  • pro front-end pozici:
  • .NET/C#
  • WPF/XAML

Nabídka pro Vás:

  • práce na zajímavém dlouhodobém projektu s využitím moderních technologií
  • podíl na návrhu aplikace
  • agilní metoda vedení projektu v rámci menšího týmu
  • podpora dalšího vzdělávání
  • pracoviště v centruPrahy
  • neformální firemní kultura
  • firemní benefity (homeoffice, stravenky, penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené…)
  • zázemí a podpora stabilní a prosperující společnosti
  • místo výkonu práce: Praha 1 – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.