Administrativní pracovník / fakturantka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního dovozce a distributora lihovin a nealkoholických nápojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník / fakturantka.

Náplň práce:

  • vystavování odběratelských faktur, správa pohledávek a příprava účetních podkladů pro účetní
  • správa číselníků zákazníků a položek
  • správa odběratelských smluv, vč. cenových ujednání, promočních dohod apod.
  • reporting prodejních a zákaznických dat ve standardních formátech
  • příjem a zpracování objednávek (zastupitelnost)
  • administrativa

Požadujeme:

  • SŠ / ÚSO vzdělání
  • odborná praxe: min. 2 roky
  • práce na PC: MS Office - dobrá znalost Excel
  • logické myšlení, smysl pro pořádek
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • výborná znalost ČJ
  • proaktivní přístup, ochota učit se

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • týmového ducha, práce v menším kolektivu
  • motivační odměňování
  • pracovní mobilní telefon a notebook
  • dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • možnost občasné práce z domova
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Brno- Židenice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Kontakt:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.