Konstruktér parních turbín

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Konstruktér parních turbín.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Činnosti v oblasti konstrukčního návrhu jednotlivých částí parních turbín
  • Zpracování 3D modelu a následně výrobní dokumentace
  • Tvorba kusovníků
  • Úzká spolupráce s navazujícími odděleními v rámci firmy i se subdodavateli

POŽADUJEME:

  • Odborné technické středoškolské/vysokoškolské vzdělání (obor energetické stroje výhodou)
  • Znalost konstruování ve 3D (SolidWorks, ACAD výhodou)
  • Technické myšlení
  • Základní znalost problematiky parních turbín výhodou (společnost je připravena případně Vás zaškolit)
  • Znalost MS Office
  • Základní znalost technické angličtiny (dokumentace v angličtině), další jazyky výhodou
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Chuť se učit novým věcem
  • ŘP sk. B výhodou

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci v neustále se rozvíjející společnosti založené již v roce 1991
  • Práce na HPP – full-time, možnost i zkráceného úvazku
  • Možnost profesního růstu (do budoucna možnost růstu až na pozici hlavního konstruktéra turbíny)
  • Jazykové kurzy hrazené společností
  • Nástupní plat 30 – 45 000 Kč (dle Vašich zkušeností), možnost navýšení po zapracování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění (až 2 000 Kč/měsíc)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domova (po domluvě se svým nadřízeným)
  • Odměny při životních a pracovních jubileích
  • Kanceláře: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontakt:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Základy
Microsoft Office - Základy
AutoCAD - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.