Technik + dispečer servisního oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 43 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českého výrobce a dodavatele tepelných čerpadel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik + dispečer servisního oddělení

Náplň práce:

  • Servis a opravy tepelných čerpadel u zákazníků v rámci ČR
  • Diagnostika a odstranění závad
  • Preventivní prohlídky a revize
  • Práce s technickou dokumentací
  • Plánování výjezdů techniků

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Pracovní zkušenosti v technické oblasti (výhodou zkušenost s tepelnými čerpadly)
  • Výhodou vyhláška 50/1978 Sb.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat
  • Spolehlivost, zájem o obor

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Pracovní doba 8,5 h denně
  • Stabilní a přátelský kolektiv
  • Služební automobil
  • Místo výkonu práce: Chýně - Praha Západ

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.