Mzdová/ý účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha ÚAN Florenc, Křižíkova, Nové Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je providerem prémiových technologií v oboru telekomunikací a IT, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Mzdová/ý účetní.

Náplň práce:

  • Tvou hlavní odpovědností bude kompletní zpracování mzdového účetnictví pro cca 200 zaměstnanců
  • Spolupráce s druhou mzdovou účetní s přesahem do finančního účetnictví
  • Komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami – přihlášky/odhlášky, přehledy, ELDP
  • Zadávání podkladů a evidence v systému (Abra)
  • Kontrola a evidence docházky
  • Zpracování statistických výkazů
  • Roční zúčtování daně z příjmu zaměstnanců
  • Zajištění veškeré související administrativně-personální agendy
  • Úzká spolupráce s účetním oddělením a HR

Požadujeme:

  • Alespoň 3 roky zkušeností s vedením mzdového účetnictví
  • Dokonalou znalost pracovněprávní legislativy a všech souvisejících předpisů
  • Ovládat práci na PC (MS Office, Abra výhodou)

Aby nám to spolu fungovalo:

  • Hledáme samostatného a pečlivého člověka se znalostí účetní a mzdové agendy
  • Jsi důsledná/ý a miluješ tabulky, přehledy a výkazy
  • Nehlídáš hodinky, ale termíny
  • Některé věci se u nás rychle mění, je potřeba se umět rychle přizpůsobit
  • Nechybí ti nadšení a úsměv na tváři

Nabízíme:

Fajn kolektiv účetních a neformální pracovní prostředí v kancelářích pár minut od Václaváku a další benefity jako třeba:

  • Skvělé zaměstnanecké slevy na produkty z celého firemního sortimentu
  • iPhone nebo jiný telefon dle Tvého výběru s tarifem na nás k soukromým účelům
  • Můžeš chodit na angličtinu přímo v office
  • Nebo si třeba zasportovat s Multisport kartou
  • A když potřebuješ dočerpat energii během dne, v kuchyně je pro tebe stále připravené občerstvení a dostatek dobré kávy
  • Setkáváme se i mimo pracovní dobu, vyrážíme na hory, teambuildingy, sportovní odpoledne, nebo si prostě jen zajdeme na pivo
  • Místo výkonu práce: Praha 1 – Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.