Seřizovač strojů - směna ranní a odpolední, víkendy volné

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kanice, Brno - venkov - Kanice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro expandující společnost Neopharma (vývoj, výroba a balení doplňků stravy) hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač strojů.

Vaše náplň práce:

  • Práce ve výrobě vitaminů a doplňků stravy
  • Seřizování výrobních strojů
  • Obsluha a údržba výrobních strojů a doplňkových zařízení
  • Kontrola výrobních zařízení a linky
  • Evidence technických dat

Očekáváme:

  • Vyučení v oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Smysl pro kvalitně odvedenou práci
  • Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
  • Odpovědný přístup k čistotě a dodržování hygienických standardů v práci
  • Ochotu se učit a aplikovat výrobní procesy od zkušených kolegů

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Řádné zaškolení samozřejmostí
  • Nástupní mzda až 30 000 – 40 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Příspěvek na úhradu nákladů na cestování do práce
  • Náborový příspěvek až 100 000 Kč
  • Místo výkonu práce – Kanice u Brna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.