Torkretář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou dodavatelsko-inženýringovou společnost, která působí na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty. Realizuje projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.). Hledáme kandidáty na pozici Torkretář:

Náplň práce:

  • nástřik betonu
  • vyzdívání
  • odlévání betonu do bednění
  • další šamotářské a zednické práce

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • prokazatelnou zkušenost min. 3 roky na pozici zedníka
  • dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí)
  • ochotu cestovat na zakázky po celé ČR - vždy záleží na délce a místě zakázky, u některých vzdálenějších nabízíme ubytování na místě
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • bezúhonnost

Výhodou:

  • zkušenosti s torkretováním
  • zkušenosti s odléváním betonu do bednění
  • svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • tým zkušených kolegů
  • týden dovolené navíc
  • stravenkový paušál v hodnotě 60 Kč
  • dlouhodobou spolupráci na zaměstnanecký úvazek - při nástupu sjednáváme smlouvu na dobu určitou na 6 měsíců, při oboustranné spokojenosti poté prodlužujeme na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i k soukromým hovorům
  • výjezdy na stavby po ČR (ojediněle i do zahraničí)
  • místo výkonu práce: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4319614  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc