Specialista TV signálů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlubočepy, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, první českou soukromou televizi, která zastřešuje již téměř 10 televizních kanálů a je jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista TV signálů.

Náplň práce:

  • zabezpečovat dodržování kvalitativních parametrů všech signálů TV, kanálů provozovaných TV
  • dohlížet na distribuci všech kanálů provozovaných televizní společností
  • zaznamenávat výpadky, přerušení a technické chyby včetně průběžného vyhodnocování technické kvality signálu programů na určených distribučních platformách
  • zajišťovat kontakt s poskytovateli služeb šíření TV signálu s ohledem na řešení provozních poruch a výluk
  • zabezpečovat propojení signálů z externích zdrojů pro živé přenosy z ČR i zahraničí dle programových požadavků
  • kontrolovat dostatečnou technickou kvalitu všech externích audio a videosignálů pro živé přenosy a zpravodajský serverový systém DNPS
  • zajišťovat předání signálu kanálů televizní společnosti, případně dalších kanálů provozovaných skupinou CME třetím stranám pro distribuci v jejich sítích zejména kabelových nebo satelitních

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • znalost TV formátů a satelitního vysílání je výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka – telefonická domluva
  • organizační schopnosti, rychlé rozhodování
  • samostatnost
  • pečlivost
  • týmový hráč

Nabídka:

  • pracovní smlouvu na plný úvazek
  • práci v 12 hodinových směnách (denní, noční)
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • příspěvek na denní stravné
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Rohlík Point přímo v budově
  • pracovní mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Praha – Barrandov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Nadstandardní lékařská péče
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Firemní rekreační zařízení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.