Analytik rizik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
null null, , Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, menší inovativní společnost, která se zabývá řízením finančních rizik, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik rizik.

Náplň práce:

  • Spolupráce na poradenských aktivitách společnosti
  • Zpracovávání a analýza dat
  • Vytváření modelů pro odhadování velikosti rizik finančních i nefinančních institucí
  • Tvorba specializovaných metodik pro řízení rizik
  • Příprava podkladů pro odborné semináře

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost matematické statistiky nebo ekonometrie
  • Znalost statistických softwarů (znalost softwaru R, Python a/nebo SAS výhodou)
  • Analytické myšlení: schopnost analyzovat a strukturovat problémy
  • Základní orientaci v ekonomii a financích
  • Kreativnost, iniciativu a pracovitost
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Výhodou jsou zkušenosti s programováním a praxe v oboru
  • Samostatného, spolehlivého a loajálního kolegu, který se chce neustále rozvíjet a učit nové věci
  • Kreativního kolegu, který rád vymýšlí nové postupy a nebojí se přijít s vlastními nápady

Nabízíme:

  • Zázemí vstřícného kolektivu, který si vzájemně pomáhá a drží při sobě
  • Individuální přístup s důrazem na kontinuální osobní rozvoj
  • Možnost seberealizace při práci v týmu a spolupráci s klienty
  • Profesní růst – detailní poznání činností a procesů finančních institucí, validace a vývoj modelů pro řízení rizik
  • Různorodou pracovní náplň
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou,
  • Různé firemní benefity (např. pohyblivou pracovní dobu, home-office, jazykové kurzy)
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Košíře

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.