Strojník - Jihočeský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
null null, , Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zaujímá významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí, hledáme vhodné kolegy na pozici Strojník.

Náplň práce:

  • obsluha stavebních strojů na stavbách v oblasti elektromontáží a výstavby energetických staveb

Požadujeme:

  • strojnický průkaz na kolový bagr nebo pásový bagr nebo jeřábnický průkaz velkou výhodou
  • orientace v projektové dokumentaci výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • praxe na pozici strojník výhodou

Nabízíme:

  • HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • volné vstupy sport, kultura
  • školení/rozvoj
  • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • dětský tábor pro děti
  • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • lokalita Stráž nad Nežárkou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.