Servisní technik kompresorů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mstětice 1052, Zeleneč, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou firmu s dlouholetou českou tradicí, zabývající se výrobou turbokompresorů pro hutní, těžební, ropný a chemický průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik kompresorů.

Náplň práce:

  • Montáže a opravy kompresorů a motorů
  • Servisní výjezdy na opravy kompresorů a motorů v ČR a v zahraničí
  • Provádění generálních oprav, oprav pístových, šroubových a odstředivých kompresorů na dílně servisu včetně tlakováni pod vedením stávajících pracovníků
  • Budete spolupracovat s kolegy v servisu a aktivně se účastnit na řešení problémů
  • Důležitou součástí činnosti bude spolupráce při řešení provozních potíží v servisu

Požadujeme:

  • SOU nebo SPŠ, min. 3 roky praxe v oboru (případná možnost i bez praxe)
  • Znalost anglického jazyka (chuť se domluvit a dále se zlepšovat)
  • Uživatelskou znalost Outlook, MS Office
  • Ochotu učit se novým postupům a cestovat
  • Zodpovědnost a schopnost se rozhodovat, odolnost proti zátěži
  • Týmová práce, manuální zručnost, důslednost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Flexibilní pracovní dobu (vše je na domluvě)
  • Skvělý kolektiv lidí, ale především expertů v oboru
  • Benefity jako např. 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravenky, příspěvek na dojíždění, Multisport kartu atd.
  • Komunikaci v anglickém jazyce
  • Příjemné pracovní prostředí ve zcela nové budově v parku P3 Prague D11 Mstětice
  • Firemní svozy z metra Černý Most / vlakové stanice Mstětice
  • Nástup možný ihned, ale případně si na Vás rádi počkáme
  • Práci, která má smysl

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Firemní akce
13. plat
Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4331371  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc