Obchodní zástupce/Prodejce - náhradní díly - západní Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
null null, , Plzeň - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, specialistu na užitková vozidla, který nabízí více než jen náhradní díly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce/Prodejce - náhradní díly – západní Čechy.

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající klienty v Plzeňském a Karlovarském kraji
  • Prodej náhradních dílů po telefonu
  • Zpracování poptávky a vyřízení objednávky
  • Tvorba nabídek a zakázek v systému SAP
  • Řešení reklamací
  • Organizace školení pro klienty
  • Kontrola a spolutvorba logistiky ve svém regionu

Požadujeme:

  • Vzdělání či praxe v technickém oboru
  • Praxe v prodeji
  • Znalost německého jazyka, popř. ochota se něm. jazyku učit
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, komunikativnost, cílevědomost, týmový duch

Nabízíme:

  • Stabilní rodinná společnost s více jak 100-letou historií, která je lídrem na trhu v Německu, Rakousku a Švýcarsku
  • 5 týdnu dovolené
  • 13. plat
  • Roční prodejní prémie
  • Služební vůz, telefon i pro soukromé účely
  • Zaškolení proběhne v Praze - Modletice
  • Působnost: Plzeňský a Karlovarský kraj
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Provize z prodeje
Mobilní telefon
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.