Zástupce hlavní účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Smíchov, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a dekorováním nápojového skla, zákazníkům poskytuje úplný servis, od návrhu designu, tvaru a grafiky dekoru přes balení a distribuci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce hlavní účetní.

Náplň práce

  • připravovat podklady pro rozúčtování nákladů na různá střediska (Excel, tvorba tabulek, základní výpočtové vzorce, práce s výstřižky
  • převod souborů z Excelu do PDF souborů
  • účtování faktur přijatých
  • účtování splátkových kalendářů – nájmy, leasingy
  • zpracování DPH přiznání
  • příprava podkladů k účetnímu auditu
  • časové rozlišení nákladů
  • účtování dohadných položek
  • zástup při vedení pokladní hotovosti
  • zastupování hlavní účetní
  • ověřování údajů ve veřejných rejstřících – ARES a VIES

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ ekonomického směru
  • praxe v oboru samostatná účetní 5 let podmínka
  • angličtina na komunikativní úrovni (příprava prezentace, komunikace)
  • dobrá znalost účetní a daňové legislativy
  • zkušenosti Microsoft Office, bezpapírová kancelář – práce se soubory, ukládání dat
  • ekonomický systém SAP

Nabízíme:

  • práce v rodinném prostředí v klidné části Prahy blízko centra, dostupné spojení
  • dobré finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností
  • rekondiční dovolená 3–5 dní, dle délky pracovního poměru
  • pružná pracovní doba (pevná od 9:00 do 15:00, zbytek dle vaší potřeby)
  • další benefity – roční bonus dle hospodářského výsledku firmy, stravenkový paušál, jazykové kurzy a další vzdělávání
  • místo pracoviště: Praha – Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4335890  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.