Marketingový manažer – organická kosmetika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozumíte práci se značkou? Máte zkušenost s marketingovou strategií, kampaní, rozvojem produktové značky? Milujete kosmetiku a zdraví životní styl? Chcete být u zrodu něčeho nového? Chcete doplnit nově vznikající tým?

Tak to by nabídka na pozici Marketingového manažera pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem organické kosmetiky, mohla být právě pro Vás.

Charakteristika/odpovědnost:

Marketingový manažer řídí veškeré marketingové aktivity firmy. Řídí, koordinuje a podílí se na marketingovém výzkumu, plánování výrobků a trhů, tvorbě cen, distribuční politice, podpoře prodeje a plánování služeb zákazníkům.

Hlavní úkoly jsou:

  • Spolupodílení se na vedení podřízených kolegů v marketingu
  • Koordinace marketingových strategií
  • Spolupodílení se na tvorbě marketingového mixu (produkt, cena, distribuce, propagace)
  • Vyhodnocování efektivity marketingových činností
  • Analyzování prodeje a trhů včetně pravidelného monitorování
  • Spolupodílení se na vzhledu a obsahu propagačních materiálů
  • Zabezpečování efektivní distribuce marketingových materiálů
  • Spolupodílení se na sestavování a vyhodnocování SWOT analýzy
  • Reprezentování organizace na veletrzích, výstavách, jednáních s obchodními partnery, klíčovými zákazníky a dalšími subjekty
  • Účast na pravidelných poradách vedení, příprava podkladů a vyhodnocení za daný časový úsek
  • Plán nových výrobků včetně plánu na komunikaci
  • Správa a kontrola on-line firemní komunikace
  • Správa a kontrola veškerých PR aktivit společnosti

Kontrolní činnosti:

  • Kontrolní činnosti v oblasti marketingového rozpočtu
  • Kontrolní činnosti v oblasti vizuální podoby a komunikace značky a jednotlivých výrobků
  • Pravidelné analýzy prodejů z retailu a E-shopu, spotřebitelských informací z E-shopu, sociálních sítí, veletrhů apod.
  • Pravidelný monitoring a analýza konkurenčních výrobků a aktivit
  • Reportování prodejních výsledků a vývoje komunikace
  • Dodržování finančního a marketingového plánu
  • Kontrola plnění pracovních povinností svých podřízených

Manažerské činnosti:

  • Vedení marketingového týmu, jeho kontrola, rozvoj a motivace

Co budete k pozici potřebovat?

  • Silné organizační schopnosti
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe na obnovné vedoucí pozici a v oboru
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • ŘP. sk B.
  • Vztah k přírodě, ekologii, kosmetice

Co Vám bude nabídnuto?

  • Možnost dlouhodobého, a především perspektivního zaměstnání na hlavní pracovní poměr s důrazem na rozvoj a posun
  • Škála benefitů jako mobil, PC, stravenky, sick days, sleva na výrobky, kurzy, školení, aj.
  • Tým kolegů táhnoucí za jeden provaz a vzájemně si poskytující podporu
  • Moderní kanceláře na Praze 7 - Jankovcova
  • Nástupní mzda 60 000 Kč po zkušební době možné navýšení
  • Možnosti nástupu ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Individuální rozpočet na osobnostní růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.