Instrumentářka na operační sály

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav I 127, Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní soukromou kliniku sídlící v Mladé Boleslavi, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Instrumentář/ka na operační sály.

Požadujeme:

  • SZŠ/VOŠ/VŠ vzdělání obor všeobecná sestra

  • Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v moderním akreditovaném pracovišti

  • Nadstandardní platové podmínky a osobní ohodnocení

  • Příplatek za specializační vzdělání a podpora dalšího vzdělávání

  • Příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity

  • Náborový příspěvek

  • Praxe není podmínkou, absolventy zapracujeme

  • Možnost zajištění startovacího ubytování

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na dovolenou
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
13. plat
Příspěvek na vzdělání
Možnost studijního volna
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.