CNC Obráběč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou přesných mechanických a elektrických přístrojů pro regulaci a měření tlaku, mechanických a elektronických přístrojů pro regulaci a měření teploty, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC Obráběče.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů v sériové výrobě

  • Kontrola obrobků

  • Dokončovací práce po obrábění

  • Standardní údržba stroje

  • Práce ve 3-směnném provozu

Požadujeme:

  • Min. vyučení technického směru

  • Praxi na obdobné pozici – výhodou

  • Základní znalost práce s CNC

  • Znalost seřízení stroje – výhodou

  • Zodpovědný a kladný přístup k práci

  • Pečlivost, důraz na detail, zručnost, spolehlivost

  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Možnost podílet se na vývoji jedinečných produktů

  • Práci v talentovaném a kreativním mladém kolektivu

  • Kompletní zaškolení

  • Možnost odborného i profesního růstu

  • Stravné

  • Sick Days

  • Práci na HPP

  • Místo výkonu: Tachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.