Obchodně technický zástupce - severní Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednoho ze světových lídrů v oblasti ohřevu vody, vytápění a obnovitelných zdrojů energie působící na trhu od roku 1924, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce - severní Morava.

Na této pozici budete:

  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitostí a potenciální zákazníky

  • pečovat o stávající zákazníky společnosti

  • pravidelně vyhodnocovat prodejní výsledky, obchodní cíle a tvořit predikce dalšího vývoje trhu a obratů zákazníků

  • poskytovat technické a prodejní poradenství zákazníků

  • podporovat prodej a spolupracovat s montážními firmami, velkoobchody, projektanty, developery, stavebními firmami, výrobci modulových staveb a jejich prostředníky

  • vytvářet technické specifikace a cenové nabídky

  • připravovat smlouvy a obchodní podmínky a jejich sjednávání u svěřených zákazníků

  • evidovat obchodní činnosti v CRM

  • odpovídat na dotazy z info e-mailu společnosti

  • školit zákazníky a další navazující subjekty v řetězci prodeje zboží

  • aktivně se zúčastňovat na výstavách a dalších marketingových akcích

  • jednat s investory

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

  • pracovní zkušenost na pozici obchodního zástupce alespoň 3 roky

  • znalost MS Office a MS Excel

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivním oboru

  • moderní a komfortní zázemí německé firmy

  • práci na plný pracovní úvazek

  • 5 dnů dovolené navíc

  • stravenkový paušál

  • firemní automobil a mobilní telefon pro soukromé užití

  • penzijní připojištění

  • pravidelné teambuldingy

  • lokalita: severní Morava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4343274  Datum zveřejnění: 31.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc