Administrativní pracovník/ce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, odborný velkoobchod s klimatizační a chladící technikou, tepelnými čerpadly a vzduchotechnikou, hledáme novou kolegyni/kolegu pro administrativní podporu.

Vaše náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce a kanceláří (přijímání a vítání hostů, vyřizování pošty, telefonátů, objednávání kancelářských potřeb)

  • Vystavování faktur

  • Podpora obchodního týmu a skladu (zjišťování potřebných informací, vypracování základních cenových nabídek a další ad hoc úkoly)

  • Zajištění přepravy produktů k zákazníkům a případné řešení nastalých situací

  • Marketingová podpora (zajištění vizitek, tisk katalogů)

  • Spolupráce s ostatními kolegy napříč firmou

  • Další administrativní úkoly dle potřeby

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (zejména e-mailová komunikace)

  • Dobrá znalost práce na PC (Outlook, Excel na úrovni kontingenčních tabulek)

  • Velmi dobré organizační schopnosti a zodpovědný přístup k práci

  • Ochota se učit novým věcem

  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti a práci v malém kolektivu

  • Práce na plný úvazek

  • Pomoc při zaškolení od zkušených kolegů samozřejmostí

  • Vzdělávání podporované společností

  • Nástupní plat 30 000 – 33 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení

  • Možnost občasné práce z domova po dohodě se šéfem

  • Multisport karta

  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely

  • Zvýhodněné investiční životní pojištění

  • Teambuildingy

  • Kanceláře: Praha 10 (bezproblémové parkování v areálu společnosti)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.