Specialista controllingu, kalkulátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní rodinnou německou společnost působící v oblasti automotive, hledáme do týmu zkušené kandidáty na pozici Specialista controllingu, kalkulátor.

Náplň práce:

  • Kontrola interních procesů, kalkulací, následných kalkulací

  • Budete se podílet na tvorbě kalkulací, měsíčních a ročních účetních závěrkách

  • Vytváření reportingu na pravidelné bázi

  • Očekáváme podporu při snižování nákladů, cenových jednání a optimalizaci prodejních procesů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • NJ na pokročilé úrovni, AJ výhodou

  • Zkušenosti v controllingu, finančním reportingu v automotive

  • Zkušenosti s tvorbou rozpočtů a forecasty

  • Analytické myšlení

  • MS Excel na pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Práci v příjemném, klidném prostředí menší rodinné firmy

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Roční / pololetní prémie

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování, možnost závodního stravování

  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Různé společné akce

  • Místo výkonu práce: Písek

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4344679  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc