Housekeeping manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Libeň, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje ubytovací, hostinské a kongresové služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Housekeeping manager.

Náplň práce:

  • Vedení, kontrola a koordinace celého týmu housekeeping
  • Zodpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu
  • Zodpovědnost za vedení evidence a uspořádání zboží ve skladech minibarů, úklidových a hygienických prostředků, skladu hotelového prádla
  • Kontrola nájezdových a pobytových pokojů, hotelových provozů, veřejných prostor a parkingu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe na obdobné pozici v oboru výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (Excel)
  • Znalost hotelového systému Mefisto výhodou
  • Znalost minimálně 1 světového jazyka na komunikativní úrovni
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatné rozhodování

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Zázemí silné společnosti
  • Firemní benefity: vstup do hotelového fitness zdarma, depozitní karta do Saunového a vodního světa INFINIT, zaměstnanecké parkoviště aj.
  • Místo výkonu práce:

    Praha 9 - Libeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.