Manažer stavebních projektů/ Stavbyvedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na provádění inženýrských staveb, kde rovněž k trubním vedením budují potřebné technologické objekty jako ČOV, vodojemy, regulační a čerpací stanice, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Hledáme jak zkušené manažery, tak i méně zkušené kandidáty, kteří se v daném oboru chtějí realizovat a vzdělávat. Pozice je tak vhodná i pro absolventy/studenty.

Náplň práce:

  • nastavení a dodržování harmonogramu prací
  • příprava finančního plánu včetně pravidelného vyhodnocování, sledování nákladů stavby
  • kontrola kvality provedených prací včetně implementace technologických postupů na stavbě
  • zajišťování, výběr a řízení subdodávek (stavební práce)
  • objednávání a výběr materiálu
  • vedení kontrolních dnů na stavbě
  • řízení stavební party na stavbě, vedení stavebních mistrů
  • vedení evidence požadovaných stavebních dokumentů, archivace stavební dokumentace
  • odevzdání díla v požadovaném čase a kvalitě

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • autorizace výhodou
  • prokazatelné zkušenosti s řízením týmu
  • zkušenost se samostatnou realizací staveb (vodovody, kanalizace, plynovody, příp. dopravní stavby a komunikace)
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office – zejm. Excel, Helios )
  • zákaznická orientace
  • právní povědomí
  • tah na branku, cílevědomost

Nabízíme:

  • spolupráce na HPP, možnost i zkráceného úvazku
  • motivující mzdové ohodnocení fix + osobní ohodnocení za vedení stavby + bonusy z dokončených projektů
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • nástup je možný termínově dohodou / ihned
  • lokalita působiště

    Středočeský kraj

  • sídlo společnosti

    Praha 4

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.