Architekt

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Malá Strana, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, do společnosti – architektonického studia, v centru Prahy, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici

Architekta

Náplň práce:

Dle zkušenosti práce na projektech:

  • Rezidenčních, hotelech, administrativních budovách – převážně část interiérová
  • Spolupráce ve všech fázích od přípravy zakázky, studie, prováděcí projekt až po autorské dozory

Požadujeme:

  • Odpovídající vysokoškolské vzdělání, případně odborné v oblasti návrhářství nábytku
  • Aktivní znalost práce v AutoCADu, Microsoft Office, uvítáme znalost Rhinoceros
  • Zkušenosti s projektováním interiérů
  • Zkušenost s projektováním bytových domů, hotelů
  • Praxi v oboru je nutná, optimálně 3 roky a více
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu
  • Komunikativnost, pracovní nasazení, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • stravenky
  • mladý kolektiv, přátelská atmosféra
  • kancelář v centru

    Prahy – Malá Strana

  • nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.