Servisní inženýr/specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, globálního dodavatele špičkové měřící a testovací techniky pro laboratorní i průmyslové aplikace v různých průmyslových odvětvích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní inženýr/specialista.

Náplň práce:

  • Poskytování technické a aplikační podpory našich zařízení u zákazníků (automotive, High-tech výroba) – online servis i servis na místě u zákazníka
  • Zajišťování diagnostiky, oprav a poradenství
  • Kooperace se servisními partnery
  • Technické školení zákazníků
  • Servisní činnost v rámci CZ, PL, HU, RO, SK

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – obor strojírenství nebo elektrotechnika
  • Zkušenosti s průmyslovou automatizací výroby
  • Aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
  • Plynulou znalost češtiny – rodilý mluvčí
  • Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí (PL, HU, RO, SK)
  • Zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Programování PLC
  • Zkušenosti s field servisem (výrobní společnosti)
  • Vyhláška 50

Co Vám nabízíme:

  • Stabilní práci v malém a přátelském kolektivu v mezinárodní, avšak rodinné společnosti
  • Působení ve špičkových průmyslových oborech
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Atraktivní ohodnocení dle zkušeností + výkonností složka
  • Služební vůz, mobil, notebook i k soukromým účelům
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ
  • Kancelář: Praha 4 – Michle
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.