Obchodní zástupce pro Ústecký kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světovou společnost zabývající se výrobou stavebních hmot, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Rádi byste využili svých technických a prodejních dovedností a zkušeností?

Zajímáte se o oblast stavebnictví a rádi byste se stali součástí týmu v mezinárodní společnosti?

Jste z oblasti: Teplicko, Lounsko, Mostecko, Chomutovsko, Rakovnicko a Kladensko?

Náplň práce:

  • Akvizice nových potencionálních zákazníků v tomto regionu
  • Sledování trhu a analýza konkurence
  • Zpracování cenových nabídek a návrhy technických řešení
  • Příprava a sledování cenových a kreditních podmínek
  • Komunikace s realizačními firmami, projektanty a investory apod.
  • Prosazování nových technologických řešení
  • Budete součástí realizace obchodní strategie ve svěřeném regionu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického zaměření
  • Dynamického kandidáta s obchodním duchem a ochotou realizovat vlastní nápady
  • Znalost balíčku MS Office, zejména Excel
  • Praxi na obdobné pozici - měl byste umět školit praktickou cestou, zaujmout svým projevem a nadšením pro stavařinu
  • Výborné argumentační a prodejní dovednosti, samostatnost, sebeřízení a organizační schopnosti, technické myšlení
  • Chuť učit se nové věci, pracovat na svém rozvoji
  • Aktivní přístup i týmový duch
  • Řidičský průkaz skup. B a chuť cestovat po svěřeném regionu
  • Bydliště ideálně v oblasti: Teplicko, Lounsko, Mostecko, Chomutovsko, Rakovnicko a Kladensko

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v sehraném týmu
  • Jistotu práce a stabilitu v nadnárodní společnosti
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Firemní akce, teambuildingy v rámci společnosti i se zákazníky
  • Očkování proti chřipce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní tarify od T - Mobile
  • 25 dnů dovolené a 2 sick days
  • Služební vozidlo, notebook a mobil jsou samozřejmostí
  • Odborné školení
  • Podpora zkušeného obchodního týmu
  • Nástup je možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Ústecký kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.