Skladník - Tuningové díly

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Čestlice, Čestlice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s 22 letou tradicí na českém trhu, v odvětví sportovních a tuningových dílů pro automobily, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Skladník

Náplň práce:

  • Příprava zboží, které si u nás objednali zákazníci.
  • Balení a expedice objednávek našich zákazníků.
  • Kontrola a příjem nového zboží.
  • Udržovat ve skladu přehlednost.

Očekáváme:

  • Pečlivost, spolehlivost a zaujetí pro práci.
  • Zájem učit se novým věcem.
  • Záliba v tuningu – velkou výhodou.
  • Zkušenosti na podobné pozici – výhodou, vhodné i pro absolventy bez praxe.
  • Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou, s 3 měsíční zkušební dobou.
  • Práce na plný úvazek.
  • Zajímavé finanční ohodnocení až 38 000,- měsíčně.
  • Stanete se součástí týmu, který už 22 let přináší svým zákazníkům to nejlepší, co se v oboru tuningu objeví, a který neustále pracuje na tom, aby byl jedničkou na trhu.
  • Slevy na firemní produkty.
  • Možnost celofiremních odměn.
  • Nástup možný ihned.
  • Místo výkonu práce:

    Čestlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4355409  Datum zveřejnění: 14.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc