Finanční účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Trutnov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, horský hotel ve Špindlerově Mlýně, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • Účtování organizační jednotky - kompletní účtování hlavní knihy a majetku s důrazem na zaúčtování tržeb, pokladen, pohybů na bankovních účtech a skladů, spolupráce na DPH, závěrkových operacích

  • Úzká spolupráce s hotelovým provozem (realizovat controllingové procesy, poskytovat pomoc v oblasti zaúčtování a účetní metodiky)

  • Asistence s přípravou a aktualizací účetní metodiky

  • Asistence při správě controllingových a manažerských nastavení (správa nastavení účetního systému, vč. účetního rozvrhu, středisek, mapování do manažerských reportů, …)

  • Práce na zajímavých a moderních firemních projektech s dopadem do financí a účetnictví

Požadavky:

  • Odpovídající vzdělání

  • Praxi na obdobné pozici

  • Znalost účtování dle ČÚS - zejména sklady, saldokonta, majetek atd.

  • Samostatnost, spolehlivost

  • Trestní bezúhonnost

  • Schopnost dotahovat věci do konce

  • Umět si zorganizovat práci, prioritizace

Nabízíme:

  • Stravování na hotelu zdarma

  • Atraktivní bonusové schéma

  • Náborová odměna při úspěšném ukončení zkušební doby 20 000 Kč

  • Možnost práce z domova (home office)

  • 3 dny zdravotního volna

  • Časovou flexibilitu a podporu vašeho profesního růstu

  • Práci pro hotelovou značku s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb

  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod, např. zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci hotelového řetězce, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího.

  • Lokalita pracoviště: Špindlerův Mlýn

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Ubytování/příspěvek na ubytování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.